Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Настольные игры

Важливо !!! для оптимізації, швидкості і ефективності обробки Ваших замовлень, прохання замовлення розміщувати на сайті. (Оператор буде передзвонювати до Вас з уже готовою інформацією (ціна термін доставки і тд.))

5 причин оформити замовлення через сайт

 1. Це швидко (не треба чекати з'єднання з оператором call-центр)
 2. Це економно (не треба витрачати гроші на Вашому мобільному або домашньому телефоні)
 3. Це зручно (для оформлення замовлення на сайті достатньо заповнити всього кілька полів і натиснути кнопку "оформити замовлення")
 4. Це просто (навіть якщо у вас є питання - після оформлення замовлення через сайт оператор в будь-якому випадку зв'яжеться з Вами, і Ви зможете все уточнити і навіть підкоригувати Ваше замовлення)
 5. Це мінімум помилок (внести Ваші ПІБ, email і т.д. простіше самостійно, ніж диктувати оператору по буквах)

Прочитайте перед тим, як дзвонити !

  Поширені запитання: Шановні покупці, ми дуже хочемо, щоб всі ваші замовлення були оброблені і доставлені вчасно. На цій сторінці зібрані відповіді на найбільш поширені питання. Будь ласка, ознайомтеся з цією інформацією, можливо, вам не доведеться дзвонити в call-центр.
 1. У Першу Черга ми обробляємо замовлення, оформлені через сайт.
 2. Дізнатися інформацію про вартість доставки і способи оплати можна тут
 3. Якщо ви все ж вирішили нам зателефонувати, то будьте готові назвати код товару
  ОПЛАТА КУР'ЄРУ

  Оплата кур'єру здійснюється в момент доставки товару. Кур'єр доставляє вам замовлення, Ви оплачуєте його готівкою. Чи отримуєте товар, чек і перелік товару, який є одночасно і гарантійним талоном. У разі відмови від отримання товару Ви зобов'язані сплатити повну суму кур'єрських послуг.

  Пластиковими картами VISA та MasterCARD


  .
  ОПЛАТА В ВАШОМУ ПРЕДСТАВНИЦТВІ НОВОЇ ПОШТИ
  Ви отримуєте повідомлення про прихід посилки у вигляді SMS від Нової Пошти та дзвінка нашого оператора. Потім йдете в пункт видачі замовлень Нової Пошти у Вашому населеному пункті, оплачуєте вартість замовлення та пересилки, після цього забираєте посилку.
  БЕЗГОТІВКОВИЙ ПЛАТІЖ


  Юридичні особи можуть здійснювати оплату тільки за безготівковим розрахунком. Ми просимо Вас оплатити замовлення на протязі 3-х банківських днів відповідно до рахунку-фактурі, який ми надішлемо вам після оформлення замовлення. Товар відпускається після оплати. Всі необхідні документи вручаються разом із замовленням.

Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Заказ по телефону:
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58

gamesua.com.ua