Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Микро-роботы HEXBUG
  Настольные игры
  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Blu-Ray
  DVD
  Xbox one
  PlayStation 4
  Игры
  PlayStation 2
  PlayStation 3

Доставка цветов
Главная » Книги » Сучасна українська література » Татцельвурм. Тірольска історія
Татцельвурм. Тірольска історія

Татцельвурм. Тірольска історія
Код товара 124207

Наличие на складе Нет, поставка в течение 7 дней
Издатель НОРА-ДРУК
Автор Ликович Ірися
Год выхода 2010
в корзину
36 00
грн
Описание Татцельвурм. Тірольска історія
"Тіроль – один із найвіддалеших районів Німеччини, а село, в якому я жила, дуже нагадало мені рідне Закарпаття, і я відчула неабияку спорідненість із тією землею та людьми. А татцельвурм – це така собі динозавроящірка, – говорить Ірися Ликович, – яка нібички жила в Альпах і час від часу крала худобу". Та роман, за словами авторки, зовсім не про ящурів, а про виховання людини за межами цивілізації.

Зацікавившись цією темою, Ірися Ликович тривалий час її вивчала і зустрічала цілком моторошні історії, коли діти виховувалися і росли далеко від людей, в одній зграї з тваринами. Тема диких дітей викликала моторошні асоціації та холодила кров, молода письменниця дізнавалася про дітей, які росли серед корів, дехто ріс, наче мауглі, серед вовків чи страусів або ж навіть папуг. „Для мене був вражаючим той факт, що якщо одну тварину виховала зовсім інша тварина, як-от кішку вигодувала собака, то при поверненні в рідну „зграю" кішка не втрачає інстинкту продовження роду. На відміну від людини, яка виросла серед тварин і повернулася до людей, втративши цей найголовніший інстинкт. Людина є єдиним видом, яка з ким виросла, тим себе і вважає". Саме така дитина – Віктор з Оберона – і є прототипом головного героя роману „Татцельвурм. Тірольська історія" Флоро. Зрештою, й сам роман про те, що трапляється з такими дітьми, які виросли поза цивілізацією.

Досліджуючи цю тему, письменниця зрозуміла, що всі неконтрольовані емоції є просто захисними механізмами людини як реакція на сильне потрясіння. Адже цією темою Ірися Ликович зацікавилася, натрапивши на неї в пошуках відповідей на власні особистісні питання. І хоча в новому романі немає жодної автобіографічної деталі, все ж він став свого роду сублімацією для молодої авторки, яка свого часу назвала післямову до твору „Сублімація як спосіб виправдання". „Мені здається, що в цьому романі є більше мене, ніж у всіх інших, попередніх моїх творах", – додала Ірися Ликович.

Паралельною темою, яка проходить в романі, є тема лавини (які, до речі, є частими в Тіролі). Усі історії, пов'язані з лавинами і описані в книзі, є документальними.

Книга є незвичайною історією з захопливим сюжетом, яка після прочитання не залишає байдужим нікого.

До всього вищесказаного додам, що роман „Татцельвурм. Тірольська історія” дуже гарно і цікаво написаний. А такі книги народжуються й виходять у світ до читача дуже рідко.

Формат 110х190 мм.

Язык Украинский
Количество страниц 174
Переплёт МягкийВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Я, "Побєда" і Берлін
69 00
грн
в корзину
Син тіні
61 00
грн
в корзину
Фреска
44 00
грн
в корзину
Щоденник чоловіка на межі сторіч
30 00
грн
в корзину
Комашина тарзанка
40 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Рассылка

Подписаться
Заказ по телефону:
(044) 331-95-40
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58
[email protected]

Petrovka.ua1