Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Микро-роботы HEXBUG
  Настольные игры
  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Blu-Ray
  DVD
  Xbox one
  PlayStation 4
  Игры
  PlayStation 2
  PlayStation 3

Доставка цветов
Главная » Книги » Нехудожественная литература » Гра на мільйон: практика злиття та поглинання в Україні
Гра на мільйон: практика злиття та поглинання в Україні

Гра на мільйон: практика злиття та поглинання в Україні
Код товара 140073

Наличие на складе Есть
Издатель Український видавничий комплекс
Автор Мирослав Табахарнюк
Год выхода 2012
в корзину
160 00
грн
Описание Гра на мільйон: практика злиття та поглинання в Україні
«Гра на мільйон: практика злиття і поглинання в Україні» - це книга Мирослава Табахарнюка, котра стала першою спробою оцінити нинішню ситуацію на вітчизняному ринку злиття і поглинання (M&A).

Процеси злиття і поглинання набувають з кожним роком все більших масштабів в середовищі українського бізнесу. Однак вітчизняний ринок сформований лише де-факто, багато юридичних питань залишаються неврегульованими. Це дає можливість багатьом учасникам грати за власними правилами. І ті, хто недостатньо обізнаний з існуючою практикою, як правило, програють.

З цією ситуацією добре знайомий сам автор, котрий є засновником та головою наглядової ради компанії «МТ-Інвест», оператора ринку злиття і поглинання. «МТ-Інвест» функціонує на ринку вже достатньо довго, тому Мирослав Табахарнюк з власного досвіду переконався, що український ринок M&A має великий потенціал для вдосконалення. Цьому й присвячена книга.

У книзі описана історія становлення процесів M&A в Україні, деталізований кожен з етапів угоди та запропонована власна формула успішного продажу компанії.

Будь-який бізнес - це проект, який має тимчасові рамки. Кожен власник і топ-менеджер знає, що продавати треба на піку вартості бізнесу. Але що робити, якщо економіка знаходиться на спаді, попит на активи низький, а ціни диктує покупець? Як зробити так, щоб «за будь-якої погоди» бізнес був в ціні, і в будь-який момент часу про компанію можна було би сказати, що вона ліквідна? На ці та багато інших запитань відповідає автор - віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців Мирослав Табахарнюк, який не з чуток знає про специфіку функціонування бізнесу в різних галузях української економіки. У книзі ви знайдете відповідь на одне з найбільш важливих питань для будь-якого власника або управлінця - як максимізувати вартість бізнесу. І найголовніше, що для цього можна зробити вже сьогодні?

Книга буде корисною для широкої аудиторії - власників бізнесів, топ-менеджерів, фахівців інвестиційних компаній, студентів, а також всіх, хто цікавиться тематикою M&A. Теоретичний матеріал в комплексі з практичними прикладами, реальними кейсами і авторським баченням дають повну картину реальної ситуації на українському ринку злиття і поглинання, будучи першим прикладом видання на дану тематику в Україні.

Язык Украинский
Количество страниц 302
Переплёт ТвердыйВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Книга успіхів бізнесу
75 00
грн
в корзину
Книга для начинающих фермеров. Опыт городского жителя
25 00
грн
в корзину
Сетевой маркетинг. Основы успеха. Основные принципы развития сетевого маркетинга
27 00
грн
в корзину
Все, что нужно знать, чтобы бизнес выжил и давал доход в условиях России
59 00
грн
в корзину
Думай и богатей (красная)
59 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Рассылка

Подписаться
Заказ по телефону:
(044) 331-95-40
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58
[email protected]

Petrovka.ua1