Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...  


  Микро-роботы HEXBUG
  Настольные игры
  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Blu-Ray
  DVD
  Игры

Доставка цветов
Главная » Книги » Детские сказки, стишки » Білосніжка (книжка з піктограмами ,серія Риба, що говорить”)
Білосніжка (книжка з піктограмами ,серія Риба, що говорить”)

Білосніжка (книжка з піктограмами ,серія Риба, що говорить”)
Код товара 176622

Наличие на складе Есть
Издатель Дивогра
Страна производителя Украина
Год выхода 2016
в корзину
199 00
грн
Скриншоты к Білосніжка (книжка з піктограмами ,серія Риба, що говорить”):
Білосніжка (книжка з піктограмами ,серія Риба, що говорить”). Скриншот №1 Білосніжка (книжка з піктограмами ,серія Риба, що говорить”). Скриншот №2
Описание Білосніжка (книжка з піктограмами ,серія Риба, що говорить”)
Опис "Білосніжка", (книжка з піктограмами, серія "Риба, що говорить")
Книжка "Білосніжка" видавництва Dyvogra, Київ, для дозвілля і розвитку дітей, в тому числі - з особливими потребами.
Це перше в Україні видання, яке містить до кожного слова тексту зображення-піктограму міжнародної комунікативної системи символів PCS, що пояснює його зміст.

Такі книги спочатку були розроблені італійським видавництвом Uovonero для дітей з розладами спектру аутизму, а нині широко використовуються в Європі для навчання читанню усіх дітей, в тому числі тих, які мають особливості розвитку, сприймання тексту або концентрації уваги тощо.
Видання надруковане на щільному картоні, та має особливу форму сторінок, що полегшує їх гортання.
Книжка "Білосніжка" та інші казки серії "Риба, що говорить" - це низка незвичайних видань для навчання читанню.
Ці книги корисні для усіх дітей, які починають читати самостійно, а також вони допомагають оволодіти навичками читання дітям з особливими потребами: з діслексією, розладами спектру аутизму, іншими особливостями психічного та фізичного розвитку.

Видання мають цікаву історію створення та унікальні особливості дизайну. Кожна деталь книги продумана і адаптована до особливостей дитячого сприйняття.

Історія народження серії
Енца Крівеллі, одна із засновниць видавництва Uovonero, розповіла про ідею створення серії книжок "Риба, що говорить" такого формату, а також саме про видання "Білосніжка". Ця книга народилась завдякі її 20-річному досвіду роботи з дітьми у центрі розвитку дітей з розладами спектру аутизму Affnas в місті Крема, Італія.

Мета видання - реалізувати право кожної дитини навчитись читати, відповідно до її можливостей.
Основна ідея серії в тому, що жодна дитина, гортаючи сторінки, не буде почувати відчуження, що означало б "ні, ця книга не для мене". Кожна деталь цього видання - колір і форма сторінок, формат тексту, побудова простих речень - була дбайливо створена та апробована щоб забезпечити доступність та легке використання книжки для дітей з різними особливостями: культури, рівня знань, розвитку та фізичних можливостей. Тільки таким чином можна дійсно реалізувати інклюзивну освіту через читання, а також забезпечити реалізацію права всіх дітей на те, щоб навчитись читати.

Ця ідея була дуже важливою для авторів, і також це один із основних принципів нашого видавництва Dyvogra: створення видань, що забезпечують права різних груп дітей на якісну просвіту та розвиток.

На початку, авторка поділила казку на 14 рівних частин, максимально спростивши текст так, щоб він не втратив художнього стилю, і, водночас, став максимально зрозумілим дітям. Всі дієслова вжиті у теперішньому часі, фрази розташовані у одному рядку.
Надалі до кожного слова були підібрані піктограми міжнародної системи символів PCS, що схематично розкривали його зміст. PCS (picture communicational symbols) - це система зображень, що використовуються в навчанні, в тому числі для дітей з особливостями розвитку. Вона створена американською компанією Tobii Dynavox - світовим лідером у системах альтернативної комунікації та спеціальної освіти.

Італійський митець Томмазо Д`Інкалчі створив до кожного епізоду казки чудові ілюстрації, чуттєві і ніжні, замріяні та такі, що ніби продовжують оповідь про Білосніжку, доповнюючи текст та створюючи яскраві образи до відомого сюжету.

Цікаво, що кожна дрібничка у дизайні видання сприяє тому, щоб маленьким читачам було якнайзручніше користуватись книгою:
- особлива форма сторінок, де кожна наступна сторінка дещо менша за попередню, що сприяє легкому і послідовному гортанню, і дитина не побачить сплячу Білосніжку, раніше, ніж вона надкусить чарівне яблуко,
- текст, написаний великими літерами, що вирівняний вправо, щоб спрямовувати погляд глядача до ілюстрацій,
- матовий фон і неяскравий кремовий колір сторінок, щоб уникнути зайвих відблисків і не втомлювати очі контрастними зображеннями,
- поради для батьків та фахівців наприкінці книжки,
- щільні картонні сторінки, придатні для багаторазового використання,
- спрощені фрази та розташування їх в одному рядку сприяє тому, що дитина може сприйняти зміст одного речення цілісно,
- міжнародні піктографічні символи PSC (picture communicational symbols) - це справжня знахідка для навчання читанню, коли дитина має змогу побачити, що кожне написане слово - це конкретна людина, місце, предмет або дія.
Чим корисна ця незвичайна книжка?
Книги серії "Риба, що говорить" допоможуть дітям навчитися читати самостійно, після спільного опрацювання тексту з дорослими. Ми радимо це видання всім діткам, які тільки починають читати, а також тим, хто має певні труднощі розуміння тексту: дислексію, розлади спектру аутизму, гіперактивну поведінку або труднощі концентрації уваги тощо. Видання містить поради батькам та педагогам щодо використання книги.

Розмір книги - 23 х 25 см.

Язык Украинский
Количество страниц 16Возможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Сказка о Каштане и Рябине
65 00
грн
в корзину
A Tale of Chestnut and Rowan
65 00
грн
в корзину
Дневник первого года ребенка My baby history (Home History)
199 00
грн
в корзину
Казки Хiт.Чарiвнi icторii(кольор)
29 00
грн
в корзину
БУРЬКА.Маленький вентилятор с большойдушой (Соня, это Буря! Буря, это Соня!)
25 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Рассылка

Подписаться
Заказ по телефону:
(044) 331-95-40
(044) 331-95-41
(067) 321-78-32
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58
[email protected]

Petrovka.ua1