Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Микро-роботы HEXBUG
  Настольные игры
  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Blu-Ray
  DVD
  Xbox one
  PlayStation 4
  Игры
  PlayStation 2
  PlayStation 3

Доставка цветов
Главная » Книги » История » Чому нації занепадають? (4-те оновленне видання 2019)
Чому нації занепадають? (4-те оновленне видання 2019)

Чому нації занепадають? (4-те оновленне видання 2019)
Код товара 177211

Наличие на складе Есть
Издатель Наш Формат
Автор Дарон Аджемоґлу, Джеймс А. Робінсон
Год выхода 2019
в корзину
195 00
грн
Описание Чому нації занепадають? (4-те оновленне видання 2019)
«Чому нації занепадають» - не просто бестселер New York Times та Wall Street Journal, а й одна з найкращих книг 2015 року за версією Марка Цукерберга та входить у список mustread-літератури Білла Ґейтса. У 2012-му році книга увійшла в короткий список премії Financial Times Business Book of the Year.
Тематика книги Економіка, нон-фікшн, політика, історія, світоглядна література, нерівність, фінанси, розвиток, розподіл капіталу.
Про книгу Ґрунтуючись на п’ятнадцятирічних дослідженнях у галузях історії, політології та економіки, автори легко і доступно пояснюють, чому економічний успіх держав не залежить від культури, клімату чи географічного положення. Аджемоґлу та Робінсон переконані: країни стали найуспішнішими через те, що їхні громадяни повалили владну еліту і створили суспільства, де головною цінністю стали рівні економічні та політичні права кожного. На їхню думку, саме свобода робить світ багатшим.
Для кого книга Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться політикою, економікою, майбутнім сучасного світу. Чому ця книга Дарону Аджемоґлу і Джеймсу Робінсону вдалося, здавалося б, неможливе ? відповісти на питання, яке до них безрезультатно вивчали століттями: чому одні країни багаті, а інші – бідні? Книга «Чому нації занепадають» ? своєрідний посібник, який допоможе краще зрозуміти причини, що сприяють процвітанню держав та їхньому занепаду.
Про авторів Дарон Аджемоґлу – професор кафедри економіки Гарвардського університету. У 2005 році був нагороджений медаллю Джона Бейтса Кларка, яку вручають економістам віком до 40 років за вклад у розвиток економічної думки. Входить до десятки найбільш цитованих економістів світу. Джеймс Робінсон – економіст і політолог. Професор Школи публічної політики імені Гарріса Університету Чикаґо. Вивчав економіку у Лондонській школі економіки, Університеті Варвік та Єльському університеті. Визнаний у світі спеціаліст із питань Латинської Америки та Африки. Генеральний партнер видання книги "Чому нації занепадають" - компанія ICU.
ЦИТАТИ: «Надзвичайно амбітна праця, що вільно стрибає між історичними епохами та країнами світу, прагне дати відповідь на важливе питання – чому одні нації багатіють, а інші – ні». New York Times «Від початку до кінця сповнена історичних фактів, одночасно розумних і захопливих», Observer (Great Britain) «Чому нації занепадають» - справді потужна книга. Асемоглу та Робінсон розкривають одну з найважливіших проблем у суспільствознавстві, що у продовж століть непокоїла провідних мислителів, і пропонують відповідь, блискучу в своїй простоті та силі. Захопливий текст – суміш історії, політології й економіки змінить наші уявлення про економічний розвиток. Читати – ОБОВ’ЯЗКОВО», Стівен Левітт, співавтор книги «Фрікономіка» "Сьогодні для людей, які приймають рішення та беруть на себе відповідальність у нашій країні, ця книга має бути обов’язковою до прочитання." Олександр Саврук, декан Києво-Могилянської бізнес школи [kmbs]

Язык Украинский
Количество страниц 440
Переплёт ТвердыйВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Цивілізація: як Захід став успішним
220 00
грн
в корзину
Демократія
224 00
грн
в корзину
Мальована історія Незалежності України
131 00
грн
в корзину
Злет і падіння Третього Райху. Історія нацистської Німеччини. Том 1-2
599 00
грн
в корзину
Сучасна теорія грошей
185 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Рассылка

Подписаться
Заказ по телефону:
(044) 331-95-40
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58
[email protected]

Petrovka.ua1