Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Настольные игры

Главная » Книги » Детские познавательные книги » Бізнесмаги
Бізнесмаги

Бізнесмаги
Код товара 177726
Скидка распространяется только на товары, которые ЕСТЬ(!) в наличии на складе на момент подтверждения заказа нашим оператором.

Наличие на складе Есть
Издатель Моноліт bizz
Автор Сергій Щербаков, Наталія Щербакова
Год выхода 2017
в корзину
229 00
грн
229 00
грн
-0%
Описание Бізнесмаги
Ця книжка — цінна знахідка для майбутніх мільйонерів. У сюжет оповідання закладено цікаву і справедливу думку автора, що успіх досягається не за помахом чарівної палички, а виключно завдяки особистим зусиллям та постійному самовихованню. Тільки так можна отримати справжнє задоволення від результату своєї праці. Книжка розрахована на дітей від 7 до 14 років. Мета автора — донести майбутнім поколінням, що чарівником стати можливо, але не за одну ніч. Усе залежить тільки від тебе!

Звичайнісінький п'ятикласник Максим Дерев'янко вірив у силу магії та дуже хотів стати чарівником. Одного разу Максим побачив запуск повітряного ліхтарика і дізнався, що той виконує записане на ньому бажання. Та є одна умова, щоб воно справдилося: ліхтарик потрібно купити за гроші, чесно зароблені власною працею. Хлопець вирішив будь-що-будь впоратися з завданням та навіть посперечався з приятелькою Марійкою, що випередить її в цьому. І почалося: власний бізнес, бійки на вулиці, інвестування в чужі проекти, магічні ритуали, зрада вчительки... Але чи здійсниться бажання Максима?

У чому фішка
Зазвичай дитячі книжки розповідають про те, що можна досягти бажаного за рахунок чаклунства: скористатися чарівною паличкою чи зустріти собаку, що вміє розмовляти. "Бізнесмаги" у жодному разі не заперечують, що магія існує. Але магія - це коли ти кожного дня чесно та круто робиш свою справу без допомоги паличок та магічних істот. При цьому книжка захоплююча, а не повчальна.

Про авторів

Сергій Щербаков - автор книжок про маркетинг, відомий в Україні та країнах СНД, спікер крупних бізнес-конференцій. Власник агентства Shcherbakov SMM Agency, яке допомагає компаніям заробляти гроші в соціальних мережах. У його активі - понад 120 успішно реалізованих проектів у 53 галузях бізнесу. Як SMM-спеціаліст Сергій Щербаков розробив низку методик, які у в своїй роботі використовують тисячі людей з різних країн. Його книга "Партизанський маркетинг в соціальних мережах" стала бестселером.Наталія Щербакова - педагог з 25-річним стажем та підприємець, мати двох дітей - Сергія та Наталії. Її письменницьким дебютом стала книжка "Бізнесмаги", написана у співавторстві з сином. І це не випадковість: під час роботи у початковій школі Наталія побачила безліч комічних та трагічних випадків з дітьми. А зрозуміти всі труднощі та радості власної справи допомогла невелика продуктова крамниця. Не дивно, що з-під пера Наталії вийшло цікаве дитяче оповідання (а може, й корисна інструкція, як розвинути в собі підприємницький талант).


"Бонуси": цікавий і невимушений стиль викладу, орієнтований на сучасну дитячу аудиторію. Спілкування з юними читачами "на рівних". Дотепні жарти та реалістичні ситуації, які цілком можуть статися в шкільному середовищі. Насичений та захоплюючий сюжет. Наочні приклади, що ілюструють дитячу психологію, з якими буде корисно ознайомитися батькам.

Відгуки

Оксана Буковська. Директор КМДШ, Школи, яка вчить думати у Києві, вчитель вищої категорії, кандидат педагогічних наук:

"...Дякую за книгу! Легко читається, цікава, динамічна та дуже повчальна! Як вчитель можу сказати, що її можна давати як для самостійного прочитання, так і читати частинами в класі та обговорювати події, ідеї. Книжка надихає на дії! Зараз всі говорять про компетентнісний підхід у навчанні учнів. Так ця прекрасна книга якраз спонукає до розвитку різного плану компетенцій, має виховне значення.…"

Язык Украинский
Количество страниц 225
Переплёт ТвердыйВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Як говорити з дітьми про гроші
185 00
грн
в корзину
Вельветовий Кролик, або Як оживають іграшки
99 00
грн
в корзину
Тобі Лолнесс том 2 : Очі Еліші
89 00
грн
в корзину
Дивовижні лабіринти
149 00
грн
в корзину
Алиса в Зазеркалье (английском, русском и украинском)
149 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Заказ по телефону:
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58

gamesua.com.ua