Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Настольные игры

Главная » Книги » Мотивация. Саморазвитие » Камасутра для оратора
Камасутра для оратора

Камасутра для оратора
Код товара 177729
Скидка распространяется только на товары, которые ЕСТЬ(!) в наличии на складе на момент подтверждения заказа нашим оператором.

Наличие на складе Есть
Издатель Моноліт bizz
Автор Гандапас Р.
Год выхода 2017
в корзину
199 00
грн
229 00
грн
-13%
Описание Камасутра для оратора
10 розділів про те, як перетворити публічний виступ на втіху

Оригінальна назва: Камасутра для оратора

Опис
Практичний посібник з ораторської майстерності, розрахований на широку аудиторію, який допоможе впевнено триматися на публіці, примусити її ухвалити потрібне рішення та діставати задоволення від виступів. Цей бестселер перекладено трьома мовами, у тому числі англійською. Українська - четверта мова, якою вийде книжка.

Зміст
У книжці 10 розділів, кожен з яких присвячено тому чи іншому аспекту публічного виступу. Ви дізнаєтеся: як побороти хвилювання та панічний страх; як правильно підготуватися і сформулювати мету спічу; з чого починати і чим закінчувати; за яким принципом будувати будь-який виступ; як утримувати увагу слухачів і залучати їх до процесу; як і навіщо встановлювати візуальний контакт; як рухатися та жестикулювати; як і коли краще демонструвати відеоматеріал; як поводитися з мікрофоном; як не розгубитися і влучно відповідати на будь-які каверзні запитання та багато іншого.

У чому фішка
За роки проведення найрізноманітніших конференцій, презентацій і тренінгів автор зробив цікаве спостереження: на будь-якому публічному виступі спікер незалежно від біологічної статі завжди виступає у ролі чоловіка, а аудиторія - жінки. Йому важливо справити таке враження на присутніх, щоб вони ухвалили потрібне йому рішення, щоб домогтися певної мети. Він активний, публіка пасивна. Таким чином, ораторське мистецтво - це, по суті, мистецтво спокушання, тільки не однієї людини, а групи. Тут діють ті ж принципи та використовуються схожі способи впливу. Ця аналогія червоною
ниткою проходить через всю книжку та підтверджується наочними прикладами з життя. Звідси й пікантна назва - "Камасутра для оратора".Про автора

Радислав Гандапас.Найвідоміший у СНД спеціаліст із лідерства та бізнес-тренер. Проводить щонайменше сто тренінгів і семінарів на рік у країнах СНД, Середньої Азії та Балтії. Його було тричі визнано кращим у професії за підсумками року. Лауреат премії Рунета - 2013 за книжку "Харизма лідера", визнану кращою книжкою року в номінації "Ділова література".
Постійний експерт у програмах центральних телеканалів і на сторінках провідних ділових видань. Серед його клієнтів - МТС, "Сбербанк", "Альфа-банк", РЖД, "Сибур", "Русский алюминий", "Норильский никель", представництва IBM, BP і MTV, Олімпійський комітет Сочі - 2014, а також члени урядів кількох країн.

"Бонуси". Невимушена авторська манера викладу та гумор. Цікаві факти та історії з життя. Психологія та фізіологія в одному флаконі. Опис ефективних методик і вправ з арсеналу спецслужб. "Зворотний зв'язок" - окремий розділ, присвячений відповідям на запитання читачів Радислава.


Відгуки

Андрій Степура. Засновник львівського тренінгового центру "Майстерня Лева".

"...Захоплююсь тим, як Радиславу вдалося живою мовою так глибоко розкрити ораторську майстерність. Книгу прочитав на одному диханні. Інколи складалося враження, що я не читав, а дивився фільм. Авторський гумор, аналогії та велика кількість прикладів з практики допоможуть легко зрозуміти, куди ще можна розвиватися як початківцю, так і професіоналу…"

Язык Украинский
Количество страниц 232
Переплёт ТвердыйВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Бути босом - легко . Бувай, неефективний менеджменте!
149 00
грн
в корзину
Крок за кроком. Як ентузіазм і наполегливість ведуть до мети
149 00
грн
в корзину
Між двох вогнів. Чому ми досі обираємо між роботою та сімєю
159 00
грн
в корзину
Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!
185 00
грн
в корзину
Big money. Принципы первых
249 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Заказ по телефону:
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58

gamesua.com.ua