Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Настольные игры

Главная » Книги » Украинская литература » НепрОсті (Арт-бук)
НепрОсті (Арт-бук)

НепрОсті (Арт-бук)
Код товара 178879

Наличие на складе Нет
Издатель Terra Incognita
Автор Прохасько Мар'яна , Прохасько Тарас
Год выхода 2018
в корзину
159 00
грн
Описание НепрОсті (Арт-бук)
Ці “звичайні дива” — випадки зцілення, зачаття, народження дітей, зустрічі закоханих, віщі сни, містичні співпадіння — унікальні, і кожен вартий окремого роману.
Але ми хотіли б витягнути з коментів декілька історій — одні нас вразили поетичністю і глибиною, інші — автентичністю містичних переживань (у нас не виникло жодних сумнівів, що так все і було, бо “мороз по шкірі”).
Насолоджуйтесь))

Три історії про спілкування з духами померлих і містичні сни:
Olesya Skazkinets
Містичну історію хочете? То ось вам! Хочете, - вірте, а хочете, - ні. Та я й сама вже не впевнена, що то було насправді. Але всеж розкажу. Моя старша сестра померла в 19 років, а мені біло тоді рік і 7 місяців. Так от, вона приходила мене бавити. Й приходила до мене десь до років так п'яти. Але я такого страшного нічого не вбачала - мені було зовсім недивно й не страшно, а навпаки. Але я нікому про те не розказувала. А от потім вона кудись зникла, тобто перестала приходити. А в років 16 наснилася (до того наші зустрічі були реальні, а не уві сні) вона, попросила дати їй руку. Я протягнула долоню, - а вона й говорить - "не бійся смерті. Її нема. Та й ти сама це знаєш". І зникла. Після того не снилася років шість, і от останній сон був таким, - прийшла вона до нас в оселю, попила зі мною чай та й каже, - "не буди батьків, - всеоднак не повірять." А потім так пронизливо подивилася в очі й мовила, - "я більше не зможу приходити. Довго мене не буде, але буде час, як я тобі знадоблюся, - ти сама зрозумієш. Я й прийду" Піднялася, вдягла пальто й чоботи, відячнила двері і вийшла. Більш сестра мені не снилася. Видно, ще не час. От і гадайте тепер, - чи було те насправді, а чи ні? А от я впевнена, що все правда. От така в мене моя власна містична історія.

Anytka Romanenko
Коли померла моя бабуся, мені було 14 років. Напередодні справляння 3х днів, мене ніхто не міг добудитись. А наснилось мені, як ходила з нею по різних дивних місцях... що то було не знаю і нині: чи сон, чи...

Настя Сєрікова
Якось мені наснилося, що я спускаюся сходами поміж цегляних стін у підземелля. Зі стін світили ліхтарі. Я йшла вниз і чула дзвін. Дзвін був подібний на кришталь або на те, як дзвенить скло на тих підвісах, що висять іноді на дверях будинків у морських містах. Я йшла на той дзвін і зрештою опинилися всередині власного серця. Я прокинулася серед ночі, мені на душі було вільно і легко. І мої вуха вловлювали дзвін зі сну з повітря кімнати.

Одна неймовірна історія про дитячі спогади свого минулого життя:

Olya Gordiychuk
Одного разу ми з батьками прогулювались по місту, мені тоді було десь 2,5 - 3 рочки. Проходячи біля однієї хатинки (до того ми там не були) я з великими очима здивування і з шаленими емоціями почала розказувати, що я тут колись жила, що я була дядьою, і в мене була корова) показувала де був мій город, де я любила сидіти). Звичайно, розказала мало, словниковий запас був невеликий)
А може й справді люди можуть пам'ятати свої попередні життя)

Одна історія про карпатського духа:
Павло Курило
На річці Зелем'янка, мій брат над невеличким водоспадом поблизу замшілих руїн австрійського мосту і колись залізничної станції, ловив рибу. Намагався. В якийсь момент стало у літню сонячну погоду сильно холодно. Почувся тужливий свист. Брат спробував не звертати уваги, та свист повторювався. І коли брат зрозумів, що один і той самий свист повторюється, то над одним берегом, то над протилежним, то взагалі над водою – нашвидкоруч змотав рибальський реманент, і забрався стрімголов з цього місця.
Старенька, у якої ми зупинялись ночувати, сказала що то певно Гук, карпатський Єті...

Але найбільше нас вразили історії про те, як буденне стає чарівним, якщо вміти бачити:
@Jujik Khm
Сонце тільки но почало вставати, поступово наповзає на землю. Почуваємось чарівно наче в казці, валяємось в траві, заплітаю колосок подрузі, прикрашаю його польовими квітами. Так хотілося літати. Безмежне небе над головою. Вдалечі на пагорбі стоїть велике дерево. На мить побачили там чоловіка в білому з гнідим конем. Глянули знову, а вже нікого не було. Але нас це не здивувало, бо ми тоді спілкувались без слів, відчували енергетичні потоки землі і не заважали їх руху, просто вбирали і наповнювались силою. Після цієї прогулянки почувались повними сил і енергії. І були закоханими у цю неймовірну казковість тієї миті.

@Yu Kut
білий місяць і хмарини біжать повз нього від сильного вітру як в прискореному кіно, відчуття де жавю, зустріч з дітьми, які подібні на малих ельфів, люди, які дуже подібні на казкових персонажів, цвітіння вишні, запах фіалок, приліт в наш сад до гліцинії джемелів-тесль з неймовірно лискучими чорно синіми крильцями, біжучі тіні, дороги, і всяке таке містичне, яке зовсім поряд, але його важко помітити

Marichka Stashko
У мене, як я була мала, була корова Доня. Вона була біла і Баба казала на неї Донечка, але я її боялася. Там, де ми пасли корову, були вербові корчі і Доня часто туда тікала, певно, теж мене не дуже любила.. і от одного разу, як у неї було теля, вона туда втекла з ним. Я шукала їх дуже довго, але так і не знайшла. Вже трохи стемніло, але я дуже боялася йти додому, щоби баба не сварила. Але то таке, треба було йти і терпіти. Як я прийшла, нікого не було дома, всі поїхали у Франківськ і ще не приїхали, був лише дідо. Він був такий добрий, що навіть не сварився, лише сказав, що не бійся, як стемніє вона буде боятися і сама нас знайде. І справді так сталося. Дотепер у мене не було такого, щоби я зробила щось таке, як загубити корову, а мене не те, що не сварили, а пішли зі мною і розказали, що в тому нема нічо страшного. Ні перед чим тому тоді нема страху, як у тебе є хтось такий, як у мене був мій дідо.

@Yuriy Tokarev
Удивительное - это то, что я со своим скверным и занудным характером встретил такую чудесную, умную и красивую женщину, как моя жена!

І переможцем стає....історія від Марічки Сташко!
Бо вона про безумовну любов! Це коли тебе люблять цілого — з усіма твоїми вадами і помилками, просто тому, що ти є! А така любов — завжди найбільше диво!

Язык Украинский
Переплёт ТвердыйВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Эроники .Поэтический альмаНАХ
369 00
грн
в корзину
#СЕТКА . Хищники против ПОРНОкопытных
299 00
грн
в корзину
Evergreen
399 00
грн
в корзину
На языке врага
90 00
грн
в корзину
Одесский дневник 2015-2016. Взрывная волна
141 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Рассылка

Подписаться
Заказ по телефону:
(044) 331-95-40
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58

Petrovka.ua1
gamesua.com.ua