Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Настольные игры

Главная » Книги » Бизнес и саморазвитие » У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю
У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю

У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю
Код товара 180258

Наличие на складе Есть
Издатель Наш Формат
Автор Алекс Корб
Год выхода 2018
в корзину
195 00
грн
Описание У пастці депресії. Як подолати тривожність і радіти життю
Тематика книги
Психологія.
Про що книга
Депресія — це не просто поганий настрій. Люди з депресією можуть і не бути пригніченими. Там, де мала би бути якась емоція, вони часто відчувають порожнечу. Те, що колись дарувало задоволення, більше не тішить. Усе здається складним, і ніщо не вартує зусиль. Найгірше, що депресія не просто тягне на дно, а й міцно утримує там. Проблема полягає у фізіології та взаємодії елементів нервової системи. Та, на щастя, існує спосіб відрегулювати їхню діяльність.
Для кого книжка
Книжка для всіх, хто цікавиться психологією, теоріями, що пояснюють емоційні стани та розвиток депресії. Чому варто купувати цю книгу У цій книжці автор пояснює, чому мозок загрузає в низхідній спіралі депресії, а також змальовує те, як можна вплинути на активність різних нейронних ланцюгів і подолати депресію, змінивши спосіб життя.
Про автора
Алекс Корб — нейронауковець, доктор наук, працює доктором-дослідником на кафедрі психіатрії Каліфорнійського університету в Лос- Анджелесі. Консультує біотехнологічні та фармацевтичні компанії. Книжки на схожу тематику «Нове Я.. Вплив медитації на свідомість, тіло й мозок» Деніел Ґоулман, Річард Девідсон, «Наш формат», 2019 рік «ДНК особистості» Девід Брукс, «Наш формат», 2019 рік Відгуки Майстерний виклад нейробіологічних засад депресії і конкретних кроків, які ведуть до виходу з неї. Елін Сакс, професорка психології, психіатрії та поведінкових наук Це цікавий, доступний і пізнавальний синтез сучасних поглядів на депресію та її лікування. Гелен Майберг, професорка психіатрії в галузі неврології та радіології Цитати з книжки Про тривожність та хвилювання Було б чудово ніколи не відчувати хвилювання або тривожності, але мозок наш влаштовано не так. Ті самі ланцюги, за допомогою яких ми складаємо плани, розв’язуємо проблеми й приймаємо рішення, спричиняють хвилювання. А ті ж самі ланцюги, що бережуть нас від небезпеки, викликають тривожність. Подібно до того, як ті ж самі характеристики, завдяки яким так приємно їхати за кермом «Феррарі» (наприклад, великий двигун), призводять до колосальної витрати палива. Не все те, що добре, добре за будь-яких умов. Про реакцію на невизначеність Важливо розуміти реакцію мозку на невизначеність, оскільки вона може серйозно впливати на самопочуття. З початком нових стосунків або перед зміною роботи мозок може автоматично розцінити нові обставини як погані. Проте вони не погані, а невідомі. До того ж, в усьому, що чогось варте (справжнє кохання, чудова робота), доводиться проходити через період невизначеності. Щоб не лишитися без неймовірної винагороди, яка може чекати по той бік, потрібно повсякчас нагадувати собі про те, що мозок уміє робити з невідомого погане.

Язык Украинский
Количество страниц 216
Переплёт ТвердыйВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
За межами піраміди потреб. Новий погляд на самореалізацію (м/о)
199 00
грн
в корзину
Фітнес для душі. 5 тижнів до щасливого життя (м/о)
199 00
грн
в корзину
Не турбувати. Як сфокусуватися в інформаційному шумі!
185 00
грн
в корзину
Его — це ворог
175 00
грн
в корзину
Нове "Я". Вплив медитації на свідомість, тіло й мозок
209 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Заказ по телефону:
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58

gamesua.com.ua