Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Настольные игры

Главная » Книги » Науково-популярна » Смертельний ворог. Людство проти мікробів-убивць (м/о)
Смертельний ворог. Людство проти мікробів-убивць (м/о)

Смертельний ворог. Людство проти мікробів-убивць (м/о)
Код товара 180991

Наличие на складе Есть
Издатель Лабораторія
Автор Майкл Остергольм, Марк Олшейкер
Год выхода 2021
в корзину
169 00
грн
Описание Смертельний ворог. Людство проти мікробів-убивць (м/о)
Розміри: 145х215 мм
Літературний редактор:Олена Сапожникова
Коректор:Алла Кравченко
Верстальник:Олена Білохвост
Технічний редактор:Микола Климчук
Дизайн обкладинки:АбоАбо
Науковий редактор: Софія Федосюк

Інфекційні захворювання є однією з найбільш смертоносних та найбільш імовірних причин занепаду людства. Бо ми теоретично здатні вплинути на такі ризики як можливість термоядерної війни чи зміна клімату; а ось поява нових вірусів і бактерій, які постійно еволюціонують швидше за нашу імунну систему, людині непідвладна. Проте, не поспішайте впадати у відчай: наслідки нових інфекційних хвороб можна звести до мінімуму, якщо знати, як до них підготуватися та як їх правильно досліджувати.

Лікар-епідеміолог Майкл Остергольм вже понад 45 років бореться з новими викликами в сфері епідеміології. Це його телефон розривається від запитів щоразу, як тільки виникає нова недуга. І він невтомно, з ретельністю слідчого, який ніби викриває місця злочину мікробів, шукає відповіді, здатні врятувати увесь світ.

У цій книзі, написаній за допомогою автора Марка Олшейкера, Остергольм розповість і вам, як проходили перші дослідження ВІЛ/СНІД, SARS, гарячки Ебола та інших. А в передмові 2020 року зазначить, чому COVID-19 навряд чи вдасться найближчим часом зупинити, і це не найстрашніша новина - більш масштабні пандемії чекають попереду. Та до жахливих наслідків ще не пізно підготуватися. Поки що.Про авторів

Майкл Остергольм — епідеміолог; директор Центру досліджень і політики в галузі інфекційних захворювань (CIDRAP); з 1992 до 1997 рр. входив у склад наукової ради Центрів з контролю та профілактики захворювань в США (CDC).

Марк Олшейкер — автор нон-фікшн та художньої літератури; співпрацює з фахівцями у сфері криміналістики (зокрема з агентом ФБР Джоном Дуґласом), розвідки та охорони здоров'я, допомагаючи їм у написанні книг. Марк також є продюсером, режисером і лауреатом нагороди «Еммі».Чим хороша ця книжка:

У ній є готовий прописаний план для держав, що варто зробити, аби бути підготовленими до пандемій (а COVID-19, як зазначає автор, це лиш початок хвилі можливих пандемій).
Автор Майкл Остергольм довгий час працював в таких держустановах США, як наприклад, Центри з контролю та профілактики захворювань. Тож у книзі він розповідає про залаштунки роботи епідеміологів, боротьбу з усіма найбільшими епідемічними кризами - від СНІДу до Еболи, від SARS до синдрому токсичного шоку.
Висвітлено питання вакцинації — автори розповідають механізм дії вакцин та дають відповіді на такі очевидні питання, як наприклад «Чому і досі немає вакцини від ВІЛ?».


Цитати з книжки:

Про те, чому епідемії стосуються всіх

Ми всі пливемо в одному човні, подобається нам це чи ні. Як попереджав нас доктор Джошуа

Ледерберґ: «Мікроб, який учора інфікував одну дитину на віддаленому континенті, сьогодні може дістатися вашої оселі, а завтра здійняти глобальну пандемію».
Про те, як людство просунулося вперед на шляху до ефективного подолання епідемій

Сьогодні хвороби серця та рак є, безумовно, провідними причинами смертності в США. У 1900 році їхня частка була відносно незначною. Просто тоді інфекційні захворювання не давали шансів двом сьогоденним вбивцям, бо траплялися раніше і частіше, ніж хвороби серця та рак могли проявитися.
Про найважливіше в часи пандемії

Під час пандемії критично важливо мати ефективну систему управління, і перший обов’язок керівника будь-якої країни — давати громадянам правдиву й актуальну інформацію, слухати фахівців-медиків, а не політтехнологів, які тримають носа за вітром. Краще сказати, що ми чогось не знаємо, але намагаємося з’ясувати, аніж заколисувати людей прекраснодушними промовами, які не витримають перевірки наступним випуском новин. Якщо президент утратить довіру, то суспільство не знатиме, де шукати правди. Дослідження неодноразово засвідчували: якщо громадськість отримує повну й достовірну інформацію, то паніки майже ніколи не буває, навпаки — люди згуртовуються.

Язык Украинский
Количество страниц 320
Переплёт МягкийВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Рак. Новий підхід у дослідженні хвороби
199 00
грн
в корзину
Книжкові злодії
260 00
грн
в корзину
Як відвернути кліматичну катастрофу. Де ми зараз і що нам робити далі ((тв./о)
299 00
грн
в корзину
Основи. 10 ключів до реальності (м/о)
199 00
грн
в корзину
Як відвернути кліматичну катастрофу. Де ми зараз і що нам робити далі (м/о)
199 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Заказ по телефону:
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58

gamesua.com.ua