Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Настольные игры

Главная » Книги » Мотивация. Саморазвитие » Як відвернути кліматичну катастрофу. Де ми зараз і що нам робити далі ((тв./о)
Як відвернути кліматичну катастрофу. Де ми зараз і що нам робити далі ((тв./о)

Як відвернути кліматичну катастрофу. Де ми зараз і що нам робити далі ((тв./о)
Код товара 181184

Наличие на складе Есть
Издатель Лабораторія
Автор Білл Ґейтс
Год выхода 2021
в корзину
299 00
грн
Описание Як відвернути кліматичну катастрофу. Де ми зараз і що нам робити далі ((тв./о)
Перекладач :Юлія Костюк
Оригінальна назва: How to Avoid a Climate Disaster: The Solutions We Have and The Breakthroughs We Need by Bill Gates
Рік видання: 2021
Кількість сторінок: 240 (тверда палітурка), 224 (м'яка обкладинка)
ISBN: 978-617-7965-53-3 (тверда палітурка), 978-617-7965-54-0 (м'яка обкладинка), 978-617-7965-55-7 (електронне видання), 978-617-7965-56-4 (аудіокнига)
Теми:Наукпоп, Бізнес, Економіка
Розміри: 170х240 мм (тверда палітурка), 145х215 мм (м'яка обкладинка)
Літературний редактор:Ольга Дубчак
Коректор:Інна Іванюсь
Верстальник:Олена Білохвост
Технічний редактор:Микола Климчук

У 2020 році величезні ресурси — людські та фінансові — були залучені для боротьби із пандемією COVID-19 та задля збереження людських життів. Утім за прогнозами засновника Microsoft, філантропа та мільярдера Білла Ґейтса, у наступні роки економічний збиток, нанесений зміною клімату, буде ще серйознішим. А нищівні повені, шторми, пожежі й посухи можуть завдати непоправної шкоди людству.

Ґейтс уже понад 10 років займається дослідженням питань зміни клімату, і ця книжка — результат його здобутків. Об’їздивши майже увесь світ та поспілкувавшись з експертами у галузі фізики, хімії, біології, техніки, політології та фінансів, він сформував свій план уникнення глобальної екологічної катастрофи. Кінцева мета цього плану — зменшення викидів вуглекислого газу в атмосферу до нуля. Це неймовірна мета, яка, на думку Ґейтса, є єдиноможливим шляхом до порятунку нашої планети.

Ми всі знаємо, що промисловість шкідлива, але більшість із нас навіть не уявляє наскільки! У книжці Ґейтс розказує, як шкодить довкіллю виробництво м’яса, збір урожаю, використання синтетичних добрив, а також виробництво буквально всього, чим ми користуємося щодня — від одягу і харчових продуктів до техніки та гаджетів. А ще Ґейтс дасть відповідь на запитання, чи врятують нас від екологічної катастрофи новітні технології, електроавтомобілі та висаджені дерева?

Про автора:

Білл Ґейтс — американський підприємець, інвестор, винахідник, громадський діяч, філантроп, один із засновників компанії Microsoft.

Чим хороша ця книжка:

Містить конкретні поради і простою мовою пояснює, як кожен з нас може зменшити свій «вуглецевий слід» і що це взагалі таке?;
Наводить приклади інноваційних рішень як для великих компаній, так і для звичайних споживачів, які допоможуть врятувати планету від екологічної кризи;
Базується на фактах і наукових даних, які описуються доступною мовою. Автор без зайвої «води» допомагає усвідомити цю інформацію та дає конкретні поради, що робити з нею далі.
Відкриває очі на багато речей, про які ми всі чули, однак, повною мірою не усвідомлювали їх важливість, зокрема, перехід на відновлювані джерела енергії, відмову від пластику і теплових електростанцій.
Цитати із книжки:

Про нашу головну мету:

Коли йдеться про зміну клімату, вам варто знати дві цифри. Перша — 51 мільярд. Друга — нуль. П’ятдесят один мільярд тонн парникових газів потрапляє в атмосферу щороку. Це середнє значення — буває більше, буває менше — але загалом воно має тенденцію зростати. Нуль має стати нашою метою. Щоб зупинити глобальне потепління і не допустити руйнівних наслідків зміни клімату — а вони будуть дуже страшні, — людство мусить зовсім припинити викидати парникові гази в атмосферу.
Про смертоносність зміни клімату у порівнянні з COVID-19:

Хто забере більше життів — covid-19 чи зміна клімату? Оскільки ми порівнюємо різночасні події (пандемію у 2020-му і зміну клімату, скажімо, у 2030-му), а кількість людей на планеті змінюється, зіставляти абсолютну кількість загиблих не можна. Натомість використаємо показники смертності на 100 000 населення. Щоб дізнатися, на скільки світова пандемія збільшує глобальну смертність, візьмімо дані про іспанський грип у 1918 році й пандемію covid-19 і виведімо середнє значення на століття. Виходить приблизно 14 додаткових смертей на 100 000 осіб на рік.

Чи можна це зіставити зі зміною клімату? Спроєктувавши зростання середньої температури до 2050-х на глобальну смертність, ми отримаємо аналогічну цифру — 14 смертей на 100 000 осіб. Якщо викиди продовжать збільшуватися, наприкінці століття зміна клімату додатково забиратиме 75 життів на 100 000 осіб. Інакше кажучи, через тридцять років зміна клімату дорівняється до covid-19, а у 2100 році буде в п’ять разів смертоноснішою.
Про наші можливості як споживачів:

На ринку царює закон попиту і пропозиції, і як споживач ви маєте безпосередній вплив на сторону попиту. Якщо кожен з нас змінить свої купівельні й побутові звички, це дасть масовий ефект. Звісно, сфокусуватися варто на значущих учинках. Приміром, якщо у вас є кошти на встановлення розумного термостата, який скоротить споживання енергії, коли ви не вдома, — зробіть це. Він зменшить рахунок за електроенергію і викиди парникових газів.


Білл Ґейтс про свою книжку:

«Нам може здатися, що ми безсилі перед такою проблемою, як зміна клімату. Та це не так — кожен може зробити свій внесок у покращення ситуації. І для цього зовсім не обов’язково бути політиком чи філантропом.»«Я написав цю книжку не лише тому, що усвідомлюю проблему зміни клімату, а ще й тому, що знаю, як її вирішити.»«Ця книжка пропонує список необхідних кроків, які дадуть нам найвищі шанси уникнути екологічної катастрофи.»

Відгуки
"Як відвернути кліматичну катастрофу" — це книжка, що своєю методологічністю не поступається підручнику. Що важливо, враховуючи сучасний стан речей, вона написана досить оптимістично і доступно, з величезною кількістю рішень для запобігання екологічній катастрофі.

The Wall Street Journal Magazine

Книжка найкраще пояснює, що спричиняє нагрівання нашої планети, як виміряти вплив усіх до одного чинників, що сприяють глобальному потеплінню, і, зрештою, як знайти більш ефективні підходи до кожного з них. Я ще не бачив жодної подібної книжки, яка б пропонувала настільки конкретний план з відвертання кліматичної катастрофи.

Клінтон Ліф, журналіст Fortune

Для тих, хто прагне зупинити зміну клімату, ця книжка стане зручним посібником, що надихає до змін.

Publishers Weekly

Переконлива, оптимістична стратегія зменшення викидів парникових газів до нуля до середини століття... План Гейтса є одним із найбільш життєздатних на сьогодні, а також надзвичайно авторитетним та доступним.

Kirkus Reviews

Язык Украинский
Количество страниц 240
Переплёт ТвердыйВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Рак. Новий підхід у дослідженні хвороби
199 00
грн
в корзину
Велика шахівниця
340 00
грн
в корзину
Стратегія за межами «хокейної ключки». Люди, ймовірності і переможні рішення (м/о)
199 00
грн
в корзину
Стійкість: тяжко виборена мудрість для ліпшого життя
320 00
грн
в корзину
Фізична (не)активність. Що насправді робить нас здоровими? (м/о)
199 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Заказ по телефону:
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58

gamesua.com.ua