Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Настольные игры

Главная » Книги » Детские познавательные книги » Атлас зниклих тварин
Атлас зниклих тварин

Атлас зниклих тварин
Код товара 181235

Наличие на складе Есть
Издатель Моноліт bizz
Автор Николь Кухарская
Год выхода 2022
в корзину
450 00
грн
Описание Атлас зниклих тварин
Тварини, що зникли порівняно недавно, і ті, яких зазвичай визначають як доісторичних. Істоти небачених розмірів і зовсім крихітні. Коли й чому вони вимерли? Які причини їхньої загибелі? І що треба зробити, щоб не допустити знищення тварин у майбутньому?

Усі відповіді — в цій незвичайній книжці, на сторінках якої змальовано дивовижний світ вимерлих тварин. Ви дізнаєтеся, коли на Землі з’явилися перші земноводні, який клімат переважав у юрському періоді, хто першим вжив слово «динозавр», що буквально означає «страшна ящірка», що їли мамонти, чому вимерли дронт і морська корова, як полювали страхітливі шаблезубі тигри й безліч інших цікавих фактів.

Вирушайте в неймовірну подорож у просторі й часі з унікальним атласом у руках!

Про авторку
Ніколь Кухарська — ілюстраторка й авторка книжок, коміксів і настільних ігор для дітей та підлітків. Закінчила факультет графічного дизайну в Академії образотворчих мистецтв у Катовицях. У її творчому доробку понад двадцять п’ять книжок.
Ніколь співпрацює з багатьма видавництвами в Польщі, Франції, Китаї, Росії, Кореї, Німеччині та Іспанії.

ЦИТАТИ З КНИГИ
Тварини юрського періоду
В юрі — другому періоді мезозойської ери — клімат Землі був теплим і вологим. Середня температури повітря становила 20–30 °С. Рослинний світ буяв різноманітною пишною зеленню. Тут панували саговники, араукарія, гінкго, нові різновиди папоротей, хвощі й плауни. Тваринний світ натомість належав динозаврам, серед яких найбільшими були добродушні довгошиї велетні — завроподи. Також наприкінці юрського періоду найдавніші відомі нам птахи — археоптерикси — розправили крила, аби приєднатися до летючих птеродактилів — крилатих плазунів.

Динозаври і птерозаври
Динозаври з’явилися в тріасовий період і були домінуючою групою наземних хребетних від початку юрського періоду до кінця крейдового, після якого більшість їхніх видів загадково вимерла. Така ж доля спіткала птерозаврів, летючих рептилій, які підкорили небо у пізньому тріасі. Це були перші хребетні, які могли літати (тобто підніматися у повітря за допомогою сили м’язів).

Перші плазуни
Плазуни (інша назва — рептилії) з’явилися у карбон, або кам’яновугільний період. І хоча мільйони років тому з води почали виходити земноводні, проте сучасна наука вважає, що саме плазуни були першими хребетними тваринами, які мешкали на суші. І небезпідставно, бо саме плазуни стали тваринами, які зовсім не залежали від водного середовища, на відміну від земноводних, які відкладали яйця лише у воді.

Ранчо Ла-Брея (Лос-Анджелес, США)
Одне з найнезвичайніших місць палеонтологічних досліджень епохи пізнього плейстоцену. Тут у так званих «асфальтових озерах» загинуло багато доісторичних тварин, як-от американський лев чи смілодон. У музеї, що розташований тут, можна побачити скам’янілості тварин, яких власне видобули з пастки «асфальтових озер», а також ознайомитися із секретами роботи палеонтологів.

Синапсиди
Сьогодні плазунів, схожих на ссавців, ми називаємо синапсидами. Вони з’явилися на Землі в кінці кам’яновугільного періоду, а домінували у пермській добі і на початку тріасу. Раніше їх вважали плазунами, однак сьогодні ми знаємо, що вони були тісно споріднені із ссавцями. Крім того, синапсиди мали три типи зубів: різці, ікла та моляри. Також вважається, що спочатку це були холоднокровні істоти і лише в процесі еволюції в синапсидів розвинулася відносно постійна температура тіла, яка значною мірою не залежала від температури навколишнього середовища.

Перші земноводні
Перші земноводні з'явилися на Землі аж 395 мільйонів років тому в геологічну епоху, що отримала назву «середній девон». Цікаво, що найдавніші сліди першої земноводної тварини було знайдено у Захолмському кар’єрі на території Свентокшиського воєводства Польщі. Знайдені рештки свідчать про те, що ця істота відрізнялася від теперішніх тварин, бо мала характерні ознаки як земноводних, так і риб.

Язык Украинский
Количество страниц 64
Переплёт ТвердыйВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Малышу обо всём на свете
199 00
грн
в корзину
Стежками природи : Дикі квіти
120 00
грн
в корзину
Стежками природи : Комахи й інші маленькі істоти
120 00
грн
в корзину
Стежками природи : Океанічні й морські узбережжя
120 00
грн
в корзину
Стежками природи : Спостерігаємо за птахами
120 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Заказ по телефону:
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58

gamesua.com.ua