Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Настольные игры

Главная » Книги » Искусство, культура » Архітектура щастя
Архітектура щастя

Архітектура щастя
Код товара 181360

Наличие на складе Есть
Издатель ArtHuss
Автор Ален де Боттон
Год выхода 2020
в корзину
490 00
грн
Описание Архітектура щастя
Ален де Боттон пише про архітектуру як про живе середовище, що не тільки визначає поточний настрій мешканця чи гостя, не тільки віддзеркалює й викриває його риси, прагнення, звички, а й певною мірою визначає майбутнє. Адже те, як ми почуваємося у своїй спальні чи бібліотеці, впливає на наше ставлення до ширшого світу, бачення власного майбутнього й готовість боротися за нього.

Читач ознайомиться зі стилями та смаками, притаманними різним епохам, і дізнається, як вони характеризують людей, що планували і зводили визначні будівлі, жили в них і змінювали їх відповідно до своїх уявлень про красу й комфорт. Це дивовижне поєднання культурологічного й соціологічного дослідження та філософії, базові знання, що допоможуть і «читати» архітектуру, і обживати власний простір.Юліан Чаплінський, український архітектор, публічний та політичний діяч про книгу «Архітектура щастя»:

"Вже з перших сторінок я усвідомив, що в руках у мене не просто книга, а щось беззаперечно екзистенційне. Щось не про архітектуру як таку, а про сенси. Сенс архітектури поза моєю професією, поза моїми «професійними» уявленнями про фах, — а радше пов’язаний із життям, із його сенсом, із його вічними сумнівами та пошуками.

Власне, що дає автору можливість так майстерно володіти матеріалом архітектури? Безперечно, спостережливість. Жити і спостерігати світ, помічати різні його сторони — великий дар і, безперечно, королівське мистецтво. Хочеться, щоб кожен із нас хотів і вмів читати архітектуру наших міст. Хочеться, щоб це вміння робило нас щасливішими.

Можливо, і ви, коли прочитаєте цю книжку, спробуєте так поспостерігати за середовищем, як уміє Аллан де Боттон, а можливо, вам це вдасться зробити ще доглибніше й ще яскравіше… "Олег Дроздов, Український архітектор, засновник архітектурного бюро Drozdov & Partners і Kharkiv School of Architecture про книгу «Архітектура щастя»:

"Я дуже радий, що ця книга вийшла українською мовою. Адже це інструментарій, який дає прекрасну можливість відкрити нові шари в дискусії про місто і архітектуру для широкого кола, так само як і для професіоналів – переглянути стереотипи, які склалися."


Зміст

I. Важливість архітектури 9

II. У якому стилі ми маємо будувати? 27

III. Промовисті будівлі 77

IV. Ідеали домівки 105

V. Цінності будівель 169

VI. Обіцянка галузі 251

Ален де Боттон — автор бестселерів The News, Religion for Atheists, How Proust Can Change Your Life, The Consolations of Philosophy, «Мистецтво подорожі» (Видавництво Старого Лева, 2018 р.), The Pleasures and Sorrows of Work, Status Anxiety та «Архітектура щастя» (АРТХАСС, 2021 р.). Він живе в Лондоні, де заснував соціальні проєкти The School of Life (www.theschooloflife.com) та Living Architecture (www.living-archirecture.co.uk). Більше інформації можна знайти на його сайті www.alaindebotton.com.

Язык Украинский
Количество страниц 296
Переплёт МягкийВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Своя оселя. Дизайн простору, у якому хочеться жити
680 00
грн
в корзину
Анімація
480 00
грн
в корзину
Анімація: Посібник з виживання
680 00
грн
в корзину
Б - БАУГАУЗ, Ю - ЮТЮБ: Абетка сучасного світу
490 00
грн
в корзину
Графічні стилі: від вікторіанців до хіпстерів
580 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Заказ по телефону:
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58

gamesua.com.ua