Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Микро-роботы HEXBUG
  Настольные игры
  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Blu-Ray
  DVD
  Xbox one
  PlayStation 4
  Игры
  PlayStation 2
  PlayStation 3

Доставка цветов
Главная » Книги » Нехудожественная литература » Книга успіхів бізнесу
Книга успіхів бізнесу

Книга успіхів бізнесу
Код товара 68907

Наличие на складе Есть
в корзину
75 00
грн
Описание Книга успіхів бізнесу
Значення та вплив представників вітчизняного бізнесу у впровадженні економічних реформ у країні, розбудові сучасної конкурентоздатної економіки неоціненний. Адже сьогодні на підприємців покладені надзвичайно важливі завдання: власними зусиллями створювати нові робочі місця та забезпечувати заробітком тисячі наших співвітчизників, поповнювати державні бюджети всіх рівнів, розбудовувати вітчизняну економіку, підіймаючи нове високотехнологічне виробництво.
В умовах розбудови демократичної держави особливе місце займає розвиток підприємницької діяльності. Саме приватний бізнес є одним із найважливіших стратегічних напрямів економіки, що дозволить вивести Україну на новий якісний рівень розвитку. І певних успіхів вже досягнуто. Адже вітчизняні торговельні марки та бренди із дня в день стають все більш знаними та, що головне, визнаними у світі. Центром уваги іноземного споживача все частіше стає продукція українських підприємств, що є незаперечним показником розвитку вітчизняної економіки.
Але прогрес, як і успіх, не досягається сам по собі. Він можливий тільки завдяки людям яскравим, непересічним, творчим і працьовитим. Головна цінність і гордість нашої держави, безперечно, - її могутній науковий, кадровий, інтелектуальний потенціал. Саме ініціативні та високопрофесійні кадри, завдяки вмінню працювати за правилами цивілізованого бізнесу та впроваджувати передові інновації й технології у виробництво, майстерно справляються із найважливішими і найскладнішими завданнями розбудови вітчизняної економіки, забезпечення економічного росту та процвітання країни. Впевнений, їхня праця буде вписана в історію незалежної України золотими літерами.
Маю надію, що видання "КНИГА УСПІХІВ БІЗНЕСУ" стане вагомим внеском у справу популяризації великого, середнього та малого бізнесу, ознайомить читачів із провідними українськими підприємствами та їхніми керманичами - успішними бізнесменами, науковими діячами та особистостями, які досягли успіхів у своїй сфері діяльності і здійснили суттєвий внесок у розвиток економіки нашої країни.
Щиро зичу авторам та читачам книги натхнення, оптимізму, витримки та наполегливості у забезпеченні економічної величі країни. Нехай кожен Ваш підприємницький задум буде вдалим і успішним.

Количество страниц 135
Переплёт ТвердыйВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Книга для начинающих фермеров. Опыт городского жителя
25 00
грн
в корзину
Сетевой маркетинг. Основы успеха. Основные принципы развития сетевого маркетинга
27 00
грн
в корзину
Все, что нужно знать, чтобы бизнес выжил и давал доход в условиях России
59 00
грн
в корзину
Гра на мільйон: практика злиття та поглинання в Україні
160 00
грн
в корзину
Думай и богатей (красная)
59 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Рассылка

Подписаться
Заказ по телефону:
(044) 331-95-40
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58
[email protected]

Petrovka.ua1