Petrovka.UA - интернет магазин: Книги, Фильмы, Игры, Музыка, Программы, Караоке, Аудиокниги, Игровые приставки...
 


  Микро-роботы HEXBUG
  Настольные игры
  Шукач (Wimmelbuch)
  Книги
  Розмальовки Антістрес
  Blu-Ray
  DVD
  Xbox one
  PlayStation 4
  Игры
  PlayStation 2
  PlayStation 3

Доставка цветов
Главная » Книги » Маркетинг и реклама » Маркетинг
Маркетинг

Маркетинг
Код товара 85369

Наличие на складе Есть
Издатель Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні
Автор О. М. Азарян
Год выхода 2009
в корзину
210 00
грн
Описание Маркетинг
В основу українського адаптованого видання покладено популярний американський підручник, який витримав дев'ять видань у США і п'ять - у Канаді, а також міжнародне англомовне видання і переклади польською, російською, італійською, французькою, китайською та португальською мовами і вдосконалювався протягом двадцяти років міжнародним авторським колективом. Теоретичні засади маркетингу супроводжуються численними маркетинговими прикладами діяльності українських та міжнародних компаній в Україні. Фотографії, схеми, графіки й таблиці, ситуаційні вправи, зразок маркетингового плану дають читачеві можливість з більшою зацікавленістю працювати з підручником. Навчальний матеріал повністю відповідає програмі базового курсу «Маркетинг», висвітлюючи у доступній, зрозумілій формі такі важливі програмні питання, як сутність маркетингу, поняття маркетингової стратегії та її зв'язок із корпоративною стратегією, маркетингові дослідження, сегментація і позиціювання, характеристика складових комплексу маркетингу, загальні положення щодо управління процесом маркетингу.

Завдяки простому і доступному для сприйняття стилю викладу матеріалу читач цього підручника відразу поринає у захопливий, швидкозмінний і надихаючий світ маркетингу, розділ за розділом опановуючи всі його концепції.

Наскрізне завдання «Створення вашого маркетингового плану» проводить через увесь процес. розроблення ефективного маркетингового плану. Вивчаючи нові маркетингові концепції та підходи, читач одразу використовує їх у створенні власного маркетингового плану-так, як це відбувається у реальному бізнесі.

Підхід активного навчання поєднує ілюстрації із маркетингової практики українського та міжнародного бізнесу, статистичну інформацію, описи конкретних проблемних ситуацій, фотографії, які яскраво демонструють, що насправді означає «робити маркетинг». Поєднання унікальності підручника і новітніх інформаційних технологій - це суттєвий ресурс для вивчення і успішного практичного застосування маркетингу.

Язык Украинский, Финский
Количество страниц 648
Переплёт ТвердыйВозможно вас также заинтересуют следующие товары:

в корзину
Медиапланирование на 100% (2-е изд., перераб. и доп.)
399 00
грн
в корзину
Омоложение бренда
49 00
грн
в корзину
Прибыльный маркетинг
199 00
грн
в корзину
Что такое дизайн продукта?
406 00
грн
в корзину
Матрица эффективных продаж и маркетинга. Антикризисная перезагрузка
48 00
грн
Нашим клиентам

Для новых пользователей
Регистрация

Рассылка

Подписаться
Заказ по телефону:
(044) 331-95-40
(067) 504-28-83
(050) 505-10-00
(063) 345-44-58
[email protected]

Petrovka.ua1